Imprezy incentive

Wyjazdy Incentive to wyjątkowe podróże pracowników, sprzedawców oraz agentów w ramach nagrody i motywacji za ich pracę. Wyjazdy motywacyjne posiadają formę unikatowego wydarzenia turystycznego przygotowanego wyłącznie na okoliczność tego przedsięwzięcia. Wyjazd motywacyjny powinien być wyjazdem o charakterze nagrody, niepowtarzalnym oraz długo pozostającym w pamięci uczestnika. W tego typu wyjazdach specjalizuje się Furnel Travel. Istniejemy w branży turystycznej od 1989 r. Nasze oferty konstruowane są w oparciu o zespół 50 profesjonalistów, co jest gwarancją dobrej realizacji każdej tego typu imprezy.

Przy wyjazdach incentive oferujemy:
• Niepowtarzalność programów tworzonych zgodnie z życzeniem klienta;
• Atrakcyjność programów;
• Kompleksową obsługę programu;
• Świetna bazę hotelową na całym swiecie;
• Rezerwację i sprzedaż biletów lotniczych;
• Atrakcyjne ceny i rabaty dla stałych klientów;
• Wsparcie ponad 50 profesjonalistów pracujących w Furnel Travel

Przykładowe oferty:

 

         


                   

AUSTRALIA/DUBAJ     Program incentive 8  dni

Melbourne, Great Ocean Road, Ayers Rock , Dubaj

1. dzień WARSZAWA


Spotkanie grupy  o godz. 11.10 w hali odlotów  w  Międzynarodowym Lotnisku im.F. Chopina w Warszawie. Odlot do  Melbourne via Dubaj, rejs EK 180/5010, godz. 14.40.

2. dzień  MELBOURNE
Przylot do Melbourne, rejs EK 5010, godz. 21.55.Transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu 4*

3. dzień MELBOURNE

 

Śniadanie w hotelu.  Zwiedzanie Melbourne : Królewski Ogród Botaniczny, Fitzroy Garden, dom kapitana Cook’a, katedra, parlament, Victoria Market, stadion olimpijski, Lunch nad rzeka Yarra. Wieczorem kolacja w kasynie.

 

4.  dzień GREAT OCEAN ROAD


Śniadanie w hotelu. Przejazd jedną z najbardziej malowniczych  tras w Australii i na świecie – Great Ocean Road – Wielka Droga Oceaniczna. Wybrzeża klifowe z ciekawymi formacjami skalnymi – 12 Apostołów. Lunch. Po drodze lasy eukaliptusowe gdzie na pewno spotkamy koale żyjące na wolności. Wieczorem powrót do Melbourne. Kolacja w restauracji nad rzeka Yarra.

5.  dzień MELBOURNE – AYERS  ROCK

 

Śniadanie w hotelu. Transfer na lotnisko. Odlot z Melbourne, rejs JQ 664 godz .09.30. Przelot do Ayers Rock godz.  11.00.  Transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu 4*. Pobyt w  “sercu” Australii - AYRS ROCK. Zwiedzanie Parku Narodowego ULURU (lista UNESCO), oglądanie świętej góry Aborygenów Uluru oraz formacji skalnych KATA TJUTA (Olgas). Podziwianie przy lampce wina zachodu słońca nad Uluru. Kolacja.

 

6.  dzień AYERS ROCK – DUBAJ
 Śniadanie w hotelu. Podziwianie wschodu słońca przy skale. Zwiedzanie ciekawych miejsc wokół skały, rysunki naskalne aborygenów, Centrum Kultury Aborygenów. Odlot do Dubaju  via Sydney , rejs VA 1626/874, godz.12.40.  

7.  dzień  DUBAJ

 

Przylot do Dubaju, rejs EK 419 godz. 05.15 Transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu 4*. Śniadanie w hotelu. Zwiedzanie Dubaju: wyspa w kształcie palmy - The Palm Jumeirah, Dubai Marina, słynny żagiel Burj Al Arab, Burj Khalifa – najwyższy wieżowiec na świecie, targ przypraw, targ złota. Lunch/kolacja  w Dubaju.

8. dzień Dubaj- Warszawa
Śniadanie w hotelu. Odlot do Warszawy, rejs EK 179, godz. 07.25 . Przylot do Warszawy godz. 11.25.

CENY :                                                                                                                                    

  1.Cena wycieczki:  PLN 12,700  od osoby w pokojach dwuosobowych,                              

  2. Dopłata do pokoju jednoosobowego  PLN 2,300,                                                                  

  3. Minimum osób w grupie – 8. Grupa do 6 osób dodatkowa oplata PLN 2,500.

CENA ZAWIERA:

  1. Przeloty z/do Polski oraz wewnętrzne w Australii  w klasie ekonomicznej . Możliwość dopłaty do klasy business. Transfery, przejazdy busami, mikrobusami oraz promami.
  2. Zakwaterowanie w hotelach 4* w pokojach dwuosobowych ze śniadaniami. Możliwość dopłaty do pokoju jednoosobowego.
  3. Wycieczki wskazane w programie, obiady oraz kolacje.
  4. Opłaty za bilety wstępu oraz usługi polskojęzycznego przewodnika w Dubaju  i Australii.
  5. Ubezpieczenia ( KL i A – 30 000 EUR, NNW – 4000 EUR , OC – 50 000 EUR, BP – 400EUR).

WARUNKI PLATNOSCI :                                                                                                     

1. I rata PLN  6000 przy zapisie.

2. II rata PLN 6,700 płatna  35 dni przed wyjazdem.

UWAGA :                                                                                                                                 

  Z uwagi na ograniczona ilość miejsc i połączeń oferowanych przez poszczególne linie lotnicze trasy przelotów mogą ulec zmianie.                                                  

Informacja wizowa:
Polacy wybierający się do Australii w celach turystycznych na okres nie dłuższy niż 3 miesiące mogą składać wnioski o wizę eVisitor za pośrednictwem strony internetowej Ministerstwa ds. Imigracji i Obywatelstwa Australii pod adresem www.immi.gov.au/e_visa/visitors. Uzyskanie pozytywnego wyniku aplikacji wizowej (potwierdzenie uzyskania wizy otrzymuje się e-mailem) uprawnia do wjazdu do Australii. Zalecane jest posiadanie wydruku otrzymanej decyzji w podróży do Australii i przy przekraczaniu granicy australijskiej. Paszport musi być ważny na cały okres pobytu w Australii, przy czym wyraźnie zaleca się, aby był ważny przynajmniej 6 miesięcy.

1

 

          


                   

AUSTRALIA/HONGKONG   Program incentive 9 dni

Hongkong,  Cairns, Rafa Koralowa, Kuranda, Sydney, Blue Mountains

1. dzień WARSZAWA

Spotkanie grupy  o godzinie 08.00 w hali odlotów  w  Międzynarodowym Lotnisku im. F. Chopina w Warszawie. Odlot do  Hongkongu , rejs LH 1347/CX 288, godz. 10.25.

2. dzień HONGKONG


Przylot do Hong Kongu, godz.06.50.  Zwiedzanie Hongkongu: wjazd jedna z najstarszych kolejek w Azji ( Peak Tram ) na Wzgórze Wiktorii( The Peak). Taras widokowy – wspaniała panorama Hongkongu. Przeprawa słynnym promem  Star Ferry  na drugi brzeg zatoki Wiktorii do dzielnicy Koulun pełnej  bazarów, sklepów,  małych restauracji.  Odwiedzamy miedzy innymi Ladies Market oraz  Jade Market.  Lunch wJumbo Floating Restaurant- największa na świecie chińska restauracja na lodzi. Odlot do Cairns, rejs CX 103, godz. 19.15

 

3. dzień CAIRNS  - RAFA KORALOWA


Przylot do Cairns, godz.04.20. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu 4*. Wycieczka na jedyna w swoim rodzaju Wielka Rafę Koralowa ( lista UNESCO ). Lunch na pontonie zakotwiczonym na rafie koralowej. Możliwość pływania z akwalungiem lub maska i rurka. Dla niepływających, zwiedzanie rafy z lodzi podwodnej i lodzi ze szklanym dnem. Powrót do hotelu czas wolny. Kolacja.

4. dzień CAIRNS - KURANDA


Sniadanie w hotelu. Wycieczka do Kurandy  – przejazd przez tereny znane z filmu “Ptaki ciernistych krzewów”. Plantacje trzciny cukrowej, mango. Spacer po lesie tropikalnym, wodospady na rzece Baron. Czas wolny w Kurandzie. Wioska słynie z wielu galerii obrazów, sklepów z pamiątkami oraz wyrobami sztuki aborygeńskiej. Lunch. Przejazd do Rainforestation na występ aborygenów, rzut bumerangiem. Na miejscu ciekawy ogród tropikalny z okazami  drzew kakaowych, wanilii i wiele innych odmian owoców tropikalnych. Przejazd na plażę Morza Koralowego. Odpoczynek na plaży i powrót do Cairns. Kolacja .

 

5. dzień CAIRNS – SYDNEY

Śniadanie w hotelu. Transfer na lotnisko, wylot z Cairns, rejs VA 1416 godz.11.40. Przylot do Sydney godz. 15.35 . Transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu 4*. Kolacja w Sydney Tower Restaurant – podziwianie nocnej panoramy Sydney.

6. dzień SYDNEY- MANLY

 

Zwiedzanie SYDNEY- poznanie  charakteru tej jednej z najpiękniej na świecie położonych  metropolii: słynna plaża Bondi, klify, punkty widokowe oraz centrum miasta. Zwiedzanie katedry, spacer przez Ogród Botaniczny do budynku Opery, następnie spacer do mostu Harbour Bridge. Spacer po dzielnicy Rocks. Lunch w restauracji na Rocks. Wycieczka promem przez zatokę na plażę w Manly. Po drodze wspaniałe widoki Sydney, które najpiękniej wygląda od strony zatoki. Spacer lub wypoczynek nad Oceanem Spokojnym. Powrót do Sydney. Kolacja.

 

7.  dzień SYDNEY – BLUE MOUNTAINS – SYDNEY

 

Śniadanie w hotelu. Rejs promem po rzece Parramatta river do miejsca olimpiady Sydney 2000. Krótki postój przy Olimpijskich obiektach sportowych. Następnie wizyta w  WILD LIFE PARK, w którym spotykamy m.in.: kangury, koala, strusie, wombaty, kazuary, diabły tasmańskie. Lunch. Przejazd do BLUE MOUNTAINS (lista UNESCO) – podziwianie wspaniałego krajobrazu,  skały Trzy Siostry, w przepięknej scenerii lasów eukaliptusowych. Zjazd najbardziej stromą kolejką na świecie. Kolacja.  

8/9.  dzień SYDNEY – WARSZAWA

Śniadanie w hotelu . Czas wolny. Transfer na lotnisko. Odlot do Warszawy via Hongkong. Rejs CX 100 godz. 14.00. Przylot do Warszawy dnia następnego rejs LO 384 z FRA godz.09.15

CENY :                                                                                                                                     

 1.Cena wycieczki:  PLN 12,400  od osoby w pokojach dwuosobowych,                              

2. Dopłata do pokoju jednoosobowego  PLN 2,400,                                                                    

3. Minimum osób w grupie – 8. Grupa do 6 osób dodatkowa oplata PLN 2,500.

CENA ZAWIERA :                                                                                                                      

1. Przeloty z/do Polski oraz wewnętrzne w Australii  w klasie ekonomicznej . Możliwość dopłaty do klasy business. Transfery, przejazdy busami, mikrobusami oraz promami.

 2. Zakwaterowanie w hotelach 4* w pokojach dwuosobowych ze śniadaniami. Możliwość dopłaty do pokoju jednoosobowego,                                                                                                                              

3.  Wycieczki wskazane w programie , obiady oraz kolacje,                                                            

4. Opłaty za bilety wstępu oraz usługi polskojęzycznego przewodnika w Hongkongu i Australii ,                                                                                                                                   

 5. Ubezpieczenia ( KL i A – 30 000 EUR, NNW – 4000 EUR , OC – 50 000 EUR, BP – 400EUR)

WARUNKI PLATNOSCI:

  1. I rata PLN  5,500  przy zapisie.
  2. II rata PLN 6,900  płatna  35 dni przed wyjazdem.

UWAGA :    Z uwagi na ograniczona ilość miejsc i połączeń oferowanych przez poszczególne linie lotnicze trasy przelotów mogą ulec zmianie.                                                  

Informacja wizowa:
Polacy wybierający się do Australii w celach turystycznych na okres nie dłuższy niż 3 miesiące mogą składać wnioski o wizę eVisitor za pośrednictwem strony internetowej Ministerstwa ds. Imigracji i Obywatelstwa Australii pod adresem www.immi.gov.au/e_visa/visitors. Uzyskanie pozytywnego wyniku aplikacji wizowej (potwierdzenie uzyskania wizy otrzymuje się e-mailem) uprawnia do wjazdu do Australii. Zalecane jest posiadanie wydruku otrzymanej decyzji w podróży do Australii i przy przekraczaniu granicy australijskiej. Paszport musi być ważny na cały okres pobytu w Australii, przy czym wyraźnie zaleca się, aby był ważny przynajmniej 6 miesięcy.

3

 

 

         


                   

NOWA ZELANDIA/DUBAJ   Program incentive   9 dni

Dubaj,  Auckland, Rotorua, Christchurch, Queenstown

1. dzień WARSZAWA
Spotkanie grupy  o godzinie 11.10 w hali odlotów  w  Międzynarodowym Lotnisku im. F. Chopina w Warszawie. Odlot do  Dubaju, rejs EK 180, godz. 13.40. Przylot do Dubaju godz.22.15. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu 4*.

2. dzień DUBAJ


Sniadanie w hotelu. Zwiedzanie Dubaju: wyspa w kształcie palmy - The Palm Jumeirah, Dubai Marina, słynny żagiel Burj Al Arab, Burj Khalifa – najwyższy wieżowiec na świecie, targ przypraw, targ złota. Lunch i Kolacja .

3. dzień DUBAJ –AUCKLAND             

Sniadanie w hotelu. Transfer na lotnisko. Odlot do Auckland, rejs EK 406 godz. 10.15.

4. dzień  AUCKLAND

Przylot do Auckland godz. 13.45. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu 4*. Zwiedzanie AUCKLAND:  kolonialna zabudowa, Queen Street, przejazd nadmorskim bulwarem do Mission Bay i Kahimarama, panorama Auckland. widok na miasto z krateru wulkanu MT Eden. Kolacja.

5.  dzień AUCKLAND – WAITOMO- ROTORUA


Śniadanie w hotelu. Przejazd do Rotorua, Zwiedzanie ROTORUA - miasta położonego nad jeziorem o tej samej nazwie, co w języku maoryskim oznacza drugie jezioro. Lunch. Wizyta w parku WHAKAREWAREWA: oglądanie potężnych sekwoi, słynnych gotujących się błot, największego gejzeru Nowej Zelandii-  Pohutu . Oglądanie ptakow kiwi - symbolu Nowej Zelandii. Wieczorem kolacja z występem Maorysów.  .

6.  dzien AUCKLAND – QUEENSTOWN

Śniadanie w hotelu . Transfer na lotnisko. Odlot do Queenstown, rejs  NZ 643, godz 08.45. Przylot  na Wyspę Południową do Queenstown, godz.10.35. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu 4*. Spacer po malowniczym górskim kurorcie. Rejs po jeziorze Wakatipu na farmę gdzie będzie pokaz strzyżenia owiec oraz pracy psów. Wjazd kolejką linową na punkt widokowy, z którego roztacza się malowniczy widok na miasto. Kolacja . 

7. dzień QUEENSTOWN -   JEZIORO TEKAPO – CHRISTCHURCH

 

Śniadanie w hotelu. Przejazd malowniczą trasą do Christchurch (przy dobrej widoczności oglądanie najwyższego szczytu Nowej Zelandii Mt. COOK 3754 m n.p.m.). Postój w ARROWNTOWN - mieście pierwszych poszukiwaczy złota. Degustacja wędzonego łososia na jednej z farm. Nad jeziorem Tekapo oglądanie starego historycznego kościółka pod wezwaniem Dobrego Pasterza oraz statuetki psa - przyjaciela człowieka. Przyjazd do największego miasta Wyspy Południowej - Christchurch. Zakwaterowanie w hotelu 4*. Kolacja.

8. dzień
Śniadanie w hotelu Czas wolny na zakupy pamiątek i przygotowania do wylotu. Przejazd na lotnisko i wylot do Warszawy przez Dubaj rejsy : CHC/DXB EK 419  godz. 16.55/ 06.05+1.

9. dzień
Przylot do Warszawy godz. 10.45   ( EK 179 07.30 / 10.45 )

CENY :                                                                                                                                     

 1.Cena wycieczki:  PLN 13,500 od osoby w pokojach dwuosobowych,                          

  2. Dopłata do pokoju jednoosobowego  PLN 2,400,                                                                  

  3. Minimum osób w grupie – 8. Grupa do 6 osób dodatkowa oplata PLN 2,500.

CENA ZAWIERA :                                                                                                                       

1. Przeloty z/do Polski oraz wewnętrzne w Nowej Zelandii w klasie ekonomicznej . Możliwość dopłaty do klasy business. Transfery, przejazdy busami, mikrobusami oraz promami ,                                                                                                          

 2. Zakwaterowanie w hotelach 4* w pokojach dwuosobowych ze śniadaniami. Możliwość dopłaty do pokoju jednoosobowego,                                                                                                                           

 3.  Wycieczki wskazane w programie , obiady oraz kolacje,                                                            

 4. Opłaty za bilety wstępu oraz usługi polskojęzycznego przewodnika w Dubaju  i Nowej Zelandii,                                          
5. Ubezpieczenia ( KL i A – 30 000 EUR, NNW – 4000 EUR , OC – 50 000 EUR, BP – 400EUR)

WARUNKI PLATNOSCI :                                                                                                    

  1. I rata PLN  5,500 przy zapisie,                                                                                              

   2. II rata PLN 8,000  płatna  35 dni przed wyjazdem .

UWAGA :                                                                                                                                    

Z uwagi na ograniczona ilość miejsc i połączeń oferowanych przez poszczególne linie lotnicze trasy przelotów mogą ulec zmianie.      

                                            

2

 

 

©2019 Furnel Travel International. All Rights Reserved. Designed by ITPRODESIGN

Search

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapewniamy swoim Użytkownikom prawo wyboru w kwestii udostępniania informacji na temat Użytkowników. Informujemy, że w niniejszej witrynie używa się technologii "cookies", czyli plików w formacie tekstowym, do rejestrowania informacji o tym, które podstrony użytkownik odwiedził.

Pliki "cookies" (tak zwane ciasteczka) to informacje zapisywane przez przeglądarkę internetową. Służą one na przykład do zapamiętywania preferencji na stronie oraz do zapisywania sesji podczas logowania do konta Użytkownika.

Czym są pliki "cookies"?

"Cookies" są to małe pliki tekstowe, wysyłane i przechowywane na komputerze, smartfonie czy innych urządzeniach, z których Użytkownik łączy się z internetem. Pliki te są pomocne, gdyż umożliwiają serwisowi rozpoznać urządzenie i odpowiednio się wyświetlić. Na naszej stronie korzystamy z plików "cookies" m.in. po to, aby dostosować nasze strony do preferencji odwiedzających, ułatwić nawigację po stronach oraz zapewnić skuteczność procedur bezpieczeństwa.

W jaki sposób pliki "cookies" dopasowują serwisy internetowe do potrzeb Użytkownika?

Cookies" ułatwiają proces dostosowania zawartości serwisu internetowego do oczekiwań Użytkowników. Analityczne pliki "cookies" wykorzystywane są w celu oceny statystyk wejść do serwisu internetowego, bo dzięki nim wiadomo, jakie są preferencje i oceny Użytkowników.

Sposób zarządzania plikami "cookies" przez Użytkowników

Większość używanych przeglądarek, zarówno na komputerach, jak i smartfonach czy innych urządzeniach, domyślnie akceptuje pliki "cookies". W przypadku chęci zmiany domyślnych ustawień można to zrobić za pomocą ustawień w przeglądarce. W przypadku problemów z ustawieniem zmian należy skorzystać z opcji "Pomoc" w menu używanej przeglądarki.

Informujemy, iż wiele plików "cookies" pozwala na wygodniejsze i efektywniejsze korzystanie z naszej strony. Wyłączenie ich może spowodować nieprawidłowe wyświetlanie się serwisu w przeglądarce.