O nas

Szanowni Państwo!

Furnel Travel International działa na rynku polskim od 1989 r. Jest członkiem elitarnych organizacji w kraju i na świecie: FIYTO - Federation of International Youth Travel Organisations, IAPA - International Au Pair Association, QUALITUS - Stowarzyszenie na rzecz wspierania międzynarodowej wymiany młodzieży i studentów, IATA - International Air Transport Association, JATA - Japan Association of Travel Agents, ASTA - American Society of Travel Agents, RDA -Internationaler Bustouristik Verband E.V., USTOA - United States Tour Operators Association, ALTO - Association of Language Travel Organization i rekomendowanym członkiem Polskiej Izby Turystyki. W dziedzinie wyjazdów zagranicznych specjalizujemy się w turystyce edukacyjnej, ale możemy również zorganizować typowe wyjazdy turystyczne - wypoczynkowe lub objazdowe w dowolnym zakątku świata. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - w szczególności wyjazdów edukacyjnych poświęconych nauce języka.

Kursy językowe za granicą

O tym, że języków uczyć się warto, już chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Lecz kiedy przychodzi czas wyboru - szkoły, kursu, nauczyciela - radzimy skorzystać z naszej pomocy. Biuro Wyjazdów Edukacyjnych Furnel Travel Int. jest profesjonalistą w swej dziedzinie. Nasi pracownicy zawsze potrafią dobrać ofertę nauki do potrzeb, aspiracji i zdolności ucznia oraz oczekiwań jego rodziców.
Jednak wyjazdy edukacyjne to nie tylko nauka, to czasami także praca, a zawsze - sport, zabawa, nowa kultura, nowe otoczenie, nowi przyjaciele. Ważny jest więc wysoki poziom nauki i opieki. Gwarantują to nasi zagraniczni kontrahenci, cieszący się doskonałą reputacją. Oni także bardzo starannie dobierają swoich partnerów na świecie. W Polsce wybrali nas - Furnel Travel Int. Przekonał ich nasz profesjonalizm, rzetelność, uczciwość i umiejętność doradzania.

Chętnie pomożemy wybrać spośród naszych ofert taką, która pozwoli Państwu dołączyć do grona naszych wspaniałych - i w pełni usatysfakcjonowanych - Klientów.


Monika Skrodzka
Zastępca Prezesa

Tadeusz Milik
Prezes
©2019 Furnel Travel International. All Rights Reserved. Designed by ITPRODESIGN

Search