Aktualne oferty praktyk

4**** hotel poszukuje szefa kuchni. Wymagane doświadczenie w gastronomii. Stawka godzinowa w wysokości 5.8 GBP/godzina. Minimalny okres wyjazdu 6 miesięcy. Zakwaterowanie w wysokości 33 GBP/tydzień w pokoju 1 osobowym. Pracodawca zapewnia wyżywienie. Jesteś zainteresowany - prosimy o kontakt!!!
----------------------------------------------------------------------------
Hotel w Isle of Wight poszukuje osób do pracy przy barze. Stawka to 5,8 GBP/godzina. Zakwaterowanie w pokoju dzielonym z inną osoba w wysokości 31,22 GBP/tydzień. Śniadania i kolacje w cenie 13,65 GBP/tydzień. Maksymalny czas trwania praktyk 9 miesięcy.
----------------------------------------------------------------------------
Hotel w Lake District poszukuje 2 osób do pracy w restauracji hotelowej oraz 2 osób do pracy przy barze. Wymagana bardzo dobra znajomość angielskiego. Praca w wymiarze 42,5 godziny/tygodniowo. Wynagrodzenie w wysokości 5,8 GBP/godzina. Tygodniowy koszt zakwaterowania 33 GBP za pokój 1 osobowy. Posiłki zapewnia pracodawca. Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami!!!

---------------------------------------------------------------------------

Hotel w Szkocji w miejscowości z bezpośrednim połączeniem do Glasgow poszukuje do pracy osób w charakterze pomocy kuchennej, sprzątaczek i pokojówek. Poszukiwane osoby, które mogły by zacząć pracę od Września na okres 18 - 20 tygodni. Praca około 30 - 40 godzin w tygodniu. Wynagrodzenie wynosi 5,73 GBP/godzina. Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym kosztuje 31,22 GBP/tydzień. Osoby ubiegające się o te stanowiska pracy muszą porozumiewać się w języku angielskim na poziomie intermediate. W przypadku zainteresowania ofertę skontaktuj się z nami!

---------------------------------------------------------------------

Hotel w Szkocji w miejscowości Oban poszukuje osoby z zaawansowanym angielskim, która chce podjąć prace od sierpnia na minimum 6 miesięcy. Hotel oferuje prace 5 dni w tygodniu, wynagrodzenie  5,73 GBP/godzina. Hotel zapewnia śniadania i obiady. Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym w cenie 31.22 GBP/tydzień. Praca w charakterze barmana i nocnego recepcjonisty. Po szczegóły zgłoś się do nas!

 

---------------------------------------------------------------------

Hotel w małym miasteczku w Szkocji poszukuje 2 osób do pracy (może być 2 znajomych) do pracy w restauracji. Wynagrodzenie w wysokości 5,73 GBP /godzina. Koszt mieszkania 31,22 GBP/tydzień. Hotel zapewnia wyżywienie. Praca od końca Marca minimum 6 miesięcy.

Szczegółowe informacje: 022 828 28 89; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

------------------------------------------------------------------------

Hotel w Eastbourne poszukuje recepcjonisty na okres minimum jednego roku. praca do rozpoczęcia od początku marca. Kandydat powinien biegle porozumiewać się w języku angielskimi powinien posiadać doświadczenie w branży. Wynagrodzenie w wysokości 5,75 GBP/godzina. Pracodawca zapewnia wyżywienie podczas pracy. Mozliwość zamieszkania w pokoju w odległości 20 minut od hotelu w cenie 80 GBP/tydzień

Więcej informacji: 022 828 28 89/91; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

----------------------------------------------------------------------------

Hotel w Szkocji poszukuje 2 osoby do pracy. Praca przez okres 5 - 6 dni w  tygodniu. Wynagrodzenie w wysokości 5,73 GBP/godzina. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w hotelu - 31,22 GBP. Wyżywienie w hotelu bezpłatnie. Wymagane ciemne spodnie i buty. Minimalny okres pracy 4 miesiące.

Wiecej informacji: 022 828 28 89/91; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

----------------------------------------------------------------------------

Hotel w Anglii usytuowany 3 mile od Windemere poszukuje pracowników w wieku od 18 do 22 lat. Hotel oferuje zakwaterowanie i wyżywienie (zakwaterowanie w odległości około 40 minut spacerem od hotelu).
Hotel oferuje wynagrodzenie w wysokości od 190 do 232 GBP/tydzień. Wymagana jest biegła znajomość języka angielskiego. Czas trwania pracy to minimum 6 miesięcy.

Więcej informacji: 022/828 28 89; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

©2019 Furnel Travel International. All Rights Reserved. Designed by ITPRODESIGN

Search