WYJAZDY

WYJAZDY

Wyjazdy na zamówienie grupowe i indywidualne

 

Szanowni Państwo,

 

Furnel Travel International od 1989 roku świadczy usługi turystyczne dla stale rosnącego grona klientów. Specjalizujemy się w podróżach służbowych, konferencjach oraz wyjazdach integracyjnych.

Podróże motywacyjne i imprezy typu team building są coraz bardziej popularnym elementem zarządzania kadrami. Nie zapominajmy, że o sukcesie firmy decydują nie tylko klienci, ale także jej pracownicy. Ich zadowolenie z warunków pracy oraz odpowiednia motywacja zapewnią powodzenie w podejmowanych przez nas przedsięwzięciach.

Mając na uwadze tę tendencję, wzbogaciliśmy ofertę z zakresu turystyki biznesowej o propozycje wyjazdów incentive. Przygotowane przez nas kilku lub kilkunastodniowe programy łączą praktyczne cele podróży motywacyjnych z możliwością odwiedzenia najciekawszych i najbardziej fascynujących miejsc na świecie, na takich kontynentach jak Afryka, Ameryka Południowa, Azja, Australia i Oceania, a nawet Arktyka. Dzięki takim propozycjom targi, wystawy branżowe, spotkania handlowe czy sympozja staną się nie tylko obowiązkiem służbowym, ale także okazją do zintegrowania pracowników, zacieśnienia więzi z kontrahentami lub nagrodzenia personelu za ich wysiłek.

Atutem naszej firmy jest wykwalifikowany i zaangażowany w swoją pracę personel oraz kontakty w branży turystycznej w Polsce i na świecie. Dzięki nim zrealizujemy rzetelnie i szybko każdy powierzony nam projekt. Chętnie podejmujemy nowe wyzwania i jesteśmy otwarci na najbardziej śmiałe pomysły.

Każde zlecenie na imprezę typu incentive traktujemy indywidualnie. Wszystkie z opracowywanych przez nas ofert są dostosowywane do życzeń naszych klientów, budżetu, jakim dysponują oraz specyfiki danej branży. Propozycje wyjazdów, które znajdziecie Państwo w tej broszurze to przykładowe imprezy, które z powodzeniem realizowaliśmy do tej pory. Możemy ręczyć za proponowane w nich rozwiązania, atrakcyjność programu oraz bazę hotelową.

Zapraszamy do współpracy z naszym biurem. Gwarantujemy, że przygotowany przez nas wyjazd będzie dla jego uczestników niezapomnianą przygodą, a dla Państwa firmy niewymierną korzyścią.

 

 

Date

20 luty 2017

Tags

Furnel Travel International
©2019 Furnel Travel International. All Rights Reserved. Designed by ITPRODESIGN

Search