ISIC (International Student Identity Card) jest jedynym dokumentem potwierdzającym status studenta na całym świecie. Przysługuje Studentom uczelni państwowych i prywatnych wszystkich rodzajów studiów (dziennych, wieczorowych, zaocznych, licencjackich, magisterskich i doktoranckich) bez ograniczenia wieku. Wystawiana jest także uczniom szkół średnich i gimnazjów powyżej 12. roku życia. Upoważnia do korzystania ze zniżek oraz w zależności od wybranego wariantu - ubezpieczenia.

ISIC objęty patronatem UNESCO, został wprowadzony w 1968 r. w celu stworzenia jednolitego dokumentu identyfikacyjnego dla uczniów i studentów na całym świecie. Co roku korzysta z niego około ok. 150 tysięcy uczniów i studentów w Polsce oraz 5 milionów osób z ponad 120 krajów na całym świecie. Wiele instytucji akademickich zaadaptowało ISIC jako legitymację studencką swojej uczelni. W niektórych krajach ISIC jest również legitymacją narodową. 

Do chwili obecnej powstało już ponad 100 wspólnych projektów  cobrandowych karty ISIC z różnymi instytucjami, w tym z wyższymi uczelniami, instytucjami finansowymi (banki, towarzystwa ubezpieczeniowe). W Polsce w projekcie ISIC biorą udzial m.in. Akademicki Związkek Sportowy, Uniwersytet Warszawski, Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytet Warmińsko Mazurski,  Polskie Towarzystwo Schronisk Młodzieżowych oraz The International Association for the Exchange of Students for Technical Experience. 

Co zyskujesz dzięki ISIC?

Z ISIC otrzymujesz rabaty w kilkudziesięciu tysiącach miejsc na całym świecie. Ponad 5000 punktów honoruje ISIC w Polsce, udzielając jej posiadaczom rabatów do 50%. Dzięki ISIC oszczędzasz na transporcie, płacąc za miejsce w hotelu, w restauracjach, pubach, ośrodkach kultury, a także sklepach i punktach usługowych. W wielu krajach posiadacze ISIC otrzymują zniżki na towary lub usługi, które nie zostały objęte oficjalną umową, ponieważ wiele instytucji traktuje kartę ISIC jak lokalną legitymację studencką. 

Jeśli chcesz, ISIC to także ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków w Polsce i poza granicami naszego kraju oraz kosztów leczenia w czasie każdej podróży zagranicznej. 

RODZAJE KARTY ISIC:

I. ISIC BEZ UBEZPIECZENIA

Już za 29 zł możesz kupić kartę ISIC, dzięki której zaoszczędzisz w wielu miejscach w kraju i zagranicą.

II. ISIC Z UBEZPIECZENIEM

Jeśli chcesz, masz możliwość kupienia ISIC z pakietem ubezpieczeniowym. Każda osoba, która kupi ISIC z ubezpieczeniem korzysta ze wszystkich przywilejów wynikających z posiadania karty ISIC, a dodatkowo jest objęta ochroną ubezpieczeniową. Sam zdecyduj jaki pakiet potrzebujesz. Ubezpieczenie w ramach ISIC gwarantuje Compensa S.A.

  1. ISIC z ubezpieczeniem w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków (25 000 zł) tylko w Polsce – cena karty 49 zł.
  2. ISIC z ubezpieczeniem w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków (25 000 zł) oraz kosztów leczenia (250 000 zł) zagranicą. Ubezpieczenie nie obowiązuje na terenie USA, Kanady Australii i Japonii – cena karty 69 zł.
  • w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków na terenie RP (dopłata do ceny karty)15 zł
  • w zakresie następstw nieszczęsliwych wypadków na terenie RP oraz uprawiania sportów ekstremalnych i odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym w Polsce i za granicą (dopłata 40 zł do ceny karty)
  • na terenie USA, Kanady, Australii i Japonii (dopłata 70 zł do ceny karty)

WAŻNE!

Do wyrobienia ISIC potrzebna jest ważna legitymacja szkolna/studencka i jedno zdjęcie.


Potrzebujesz więcej informacji na temat karty? kliknij tutaj

W celu zakupienia karty prosimy o kontakt:

telefoniczny: 022 828 28 89
mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
skype: furneltravel

lub bezpośrednio w Furnel Travel: Kopernika 3, III piętro

©2019 Furnel Travel International. All Rights Reserved. Designed by ITPRODESIGN

Search