Niemcy

Furnel Travel International we współpracy z niemieckimi partnerami DID i ASTUR zapraszają do nauki w niemieckich szkołach średnich. "DID - Deutsch in Deutschland" już od 1970r organizuje programy edukacyjne dla młodzieży i dorosłych z wielu krajów świata. Co roku korzysta z jej oferty ok. 10 000 uczestników z ponad 30 państw.
"ASTUR - Agentur fur Sprach-und Studienreisen" firma od ponad 20 lat cieszy się zaufaniem na niemieckim rynku firm edukacyjnych
Nauka odbywa się w niemieckich liceach zlokalizowanych w małych miejscowościach m.in: Aachen, Bayreuth, Braunschweig, Celle, Eisenach, Kassel, Kempten, Kulmbach, Luneburg, Meersburg, Nurnberg, Siegen, Regensburg, Wilhelmshaven. Te malownicze miasteczka w różnych regionach na zachodzie Niemiec charakteryzują się wysokim poziomem życia, co gwarantuje uczniom komfort pobytu.
Po roku nauki uczniowie otrzymują certyfikat potwierdzający uczestnictwo w programie "Rok szkolny w Niemczech" (informacja o umiejętnościach ucznia, postępach w nauce, udziale w zajęciach).
Program w Niemczech przeznaczony jest dla młodzieży w wieku 14 – 17 lat.

Cena
Program 10 miesięczny od 6500 EUR
Program 5 miesięczny 4000 EUR
Cena programu obejmuje: Zakwaterowanie i wyżywienie u rodziny niemieckiej, naukę w szkole, ubezpieczenie oraz opiekę lokalnego koordynatora, który czuwa nad procesem adaptacji i integracji ucznia w szkole, rodzinie i lokalnej społeczności.

©2019 Furnel Travel International. All Rights Reserved. Designed by ITPRODESIGN

Search