We współpracy z CISS Canadian International Student Services zapraszamy na naukę w Kanadzie, kraju gdzie według Raportu ONZ panują najlepsze warunki życiowe i dlatego to jedno z najlepszych miejsc do nauki.
System nauczania w Kanadzie jest zbliżony do amerykańskiego. Młodzież ma możliwość wyboru z szerokie oferty edukacyjnej przedmiotów, których chce się uczyć w czasie pobytu w szkole.
Atutem Kanady jest niezwykłe bogactwo przyrody z wspaniałymi jeziorami w północno wschodniej części kraju oraz łańcuchami górskimi na zachodzie.
Kanadyjski partner "Canadian International Student Services" od 1979 organizuje programy edukacyjne młodzieży i studentów z całego świata. Jest członkiem międzynarodowych organizacji FIYTO (Federation of International Youth Travel Organizations) i ALTO (Association of Language and Travel Organizations)

Cena – od 20 200CAD (dolarów kanadyjskich).
Ceny są zróżnicowane w zależności od lokalizacji szkoły
Cena programu obejmuje: naukę w kanadyjskiej szkole średniej, koszty organizacyjne, rejestracyjne, meldunkowe, opiekę i nadzór Lokalnego Koordynatora, zakwaterowanie i wyżywienie u rodziny kanadyjskiej, odbiór z lotniska docelowego, transfer na lotnisko, opiekę koordynatora

©2019 Furnel Travel International. All Rights Reserved. Designed by ITPRODESIGN

Search