Kursy językowe indywidualne

Indywidualne kursy językowe za granicą

Indywidualne kursy językowe za granicą to świetny sposób na naukę języka w sprzyjających okolicznościach. Konieczność porozumiewania się w języku obcym sprawia, że uczestnicy kursów o wiele szybciej uczą się nowych słów czy konstrukcji gramatycznych. Odpowiadając na duże zainteresowanie naszych klientów, postanowiliśmy stworzyć programy indywidualnych kursów językowych za granicą, które odbywają się podczas całego roku. Już dziś możesz zaplanować swój rok szkolny za granicą. Poznaj szeroką ofertę możliwości nauki języka obcego. 

W ciągu całego roku organizujemy indywidualnie zaplanowane wyjazdy na kursy językowe - dla dorosłych, jak również dla młodzeży.
Uczestnicy mają szeroki wybór terminów, stopnia zaawansowania, intensywności nauczania oraz czasu trwania kursów. Kursy organizowane się m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii, na Malcie, w USA, Kanadzie, Australii, Niemczech, Austrii, Francji, Szwajcarii, Francji, we Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Ameryce Łacińskiej, Japonii, Cihinach, Rosjii, Maroko.

©2019 Furnel Travel International. All Rights Reserved. Designed by ITPRODESIGN

Search