DLACZEGO WARTO Z NAMI JEŹDZIĆ

Grupa młodzieży trzymająca w rękach flagi różnych krajów
Skuteczne kursy językowe za granicą
Nauczycielka i uczennica przed tablicą
Indywidualne kursy językowe za granicą
Młody męzczyzna pokazuje kartkę z pięcioma gwiazdkami
30 lat doświadczenia
Flagi różnych krajów na tle kuli ziemskiej
Tylko sprawdzone destynacje
Loga certyfikowanych uczelni
Certyfikowane uczelnie
Grupa studentów uśmiecha się
Dopasowanie do oczekiwań Klienta
Potwierdzona jakość kursów językowych za granicą
Potwierdzona jakość
Lecący samolot na tle kuli ziemskiej
Hity wyjazdowe
Grupa młodzieży trzymająca w rękach flagi różnych krajów

Sprawdzone wyjazdy
językowe za granicę

Kompleksowo organizujemy wyjazdy językowe za granicę. W naszej ofercie znajdą Państwo kursy z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego i wielu innych prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę lektorską. To nie tylko gwarancja nabycia umiejętności płynnego mówienia w języku obcym, ale również przygoda, która zostaje w pamięci na lata.

Nauczycielka i uczennica przed tablicą

Indywidualne kursy
językowe za granicą

Indywidualne kursy językowe za granicą to świetny sposób na naukę języka w sprzyjających okolicznościach. Konieczność porozumiewania się w języku obcym sprawia, że uczestnicy kursów o wiele szybciej uczą się nowych słów czy konstrukcji gramatycznych. Odpowiadając na duże zainteresowanie naszych Klientów, postanowiliśmy stworzyć wakacyjne i całoroczne programy indywidualnych kursów językowych za granicą.

30 lat
doświadczenia

Już od 1989 z sukcesem organizujemy wyjazdy na kursy językowe za granicą dla dorosłych i młodzieży, wyjazdy edukacyjne za granicę, a także wypoczynkowe i objazdowe nawet do najdalszych zakątków świata. Przez ten okres nieustannie rozwijaliśmy się, wzbogacając wiedzę na temat najlepszych miejsc oraz metod nauki języka.

Flagi różnych krajów na tle kuli ziemskiej

Tylko
sprawdzone
destynacje

Wiemy, do jakiej szkoły językowej wysłać Twoje dziecko nie tylko po to, żeby nauczyło się płynnie mówić, ale również zakolegowało się z rówieśnikami z całego świata oraz poznało kulturę kraju w przyjaznej, a przede wszystkim bezpiecznej atmosferze. Kursy organizowane się m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii, na Malcie, w USA, Kanadzie, Australii, Niemczech, Austrii, Francji, Szwajcarii, Francji, we Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Ameryce Łacińskiej, Japonii, Chinach, Rosji, Maroko.

Loga certyfikowanych uczelni

Kursy
na certyfikowanych
uczelniach

Mając na uwadze jakość oraz najwyższy poziom nauczania współpracujemy jedynie z certyfikowanymi uczelniami.

Grupa studentów uśmiecha się

Dopasowanie
do oczekiwań
Klienta

Robimy wszystko, by nasza oferta była szyta na miarę oczekiwań Klienta. Dopasowujemy jakość kursu do ceny tak, by każdy czuł się usatysfakcjonowany z odbytego kursu. Uczestnicy sami decydują o intensywności nauczania, terminie i czasie trwania kursu. Szkoła językowa bada ich obecny poziom i dostosowuje poziom zaawansowania zajęć. Oferujemy kursy przeznaczone dla:
• dzieci
• młodzieży
• studentów
• dorosłych

Potwierdzona jakość kursów językowych za granicą

Potwierdzona jakość
kursów językowych

Przez lata organizacji wyjazdów językowych za granicę marka Furnel Travel stała się synonimem doskonałej organizacji i wyjątkowej jakości świadczonych usług, której potwierdzeniem jest członkostwo w organizacjach takich, jak:
• FIYTO — Federacja Międzynarodowych Organizacji Podróży Młodzieżowych,
• USTOA — Stowarzyszenie Touroperatorów Stanów Zjednoczonych,
• ALTO — Stowarzyszenie organizacji podróży językowych.