Biret na globusie
Edukacja za granicą
Młody męzczyzna pokazuje kartkę z pięcioma gwiazdkami
30 lat doświadczenia
Grupa studentów w kuchni
Zakwaterowanie
Grupa studentów na tle flagi USA
Szkoła średnia za granicą
Dłonie otaczają grupę ludzików z papieru
Ubezpieczenie
Biret na globusie

Spełnij marzenie
o międzynarodowej karierze
dzięki edukacji za granicą

Edukacja za granicą to unikalna szansa na rozpoczęcie międzynarodowej kariery. Szlifowanie języka, zdobycie interdyscyplinarnej wiedzy i cennych kontaktów to tylko niektóre z korzyści płynących z edukacji za granicą. Procedury zgłoszeń są proste, a satysfakcja gwarantowana. To najlepsza inwestycja w Twoją przyszłość!

Zaufaj
doświadczeniu

Od 1989 roku umożliwiamy młodzieży naukę w szkołach średnich w USA, Kanadzie, Australii i w krajach europejskich. Dzięki naszemu doświadczeniu otrzymujesz pewność, że znajdziesz się w sprawdzonej placówce w gronie kompetentnych nauczycieli.

Grupa studentów w kuchni

Poczuj się
jak rdzenny mieszkaniec

Oferujemy zakwaterowanie u ściśle dobranych i sprawdzanych rodzin goszczących lub w internacie. To możliwość poznania kultury danego kraju „od środka” oraz nawiązania nowych znajomości i przyjaźni, które mogą zaprocentować w przyszłości. Zdobądź nowe doświadczenia, przeżywając przygodę życia!

Grupa studentów na tle flagi USA

Szkoła średnia
za granicą

To projekt międzynarodowej wymiany kulturowej przygotowanej przez zagraniczne fundacje i organizacje edukacyjne dla młodzieży uczącej się. Ideą programu jest rok lub semestr nauki w zagranicznej szkole średniej i pobyt u rodziny goszczącej. Wieloletnie doświadczenie Furnel Travel International jest gwarancją pewnych i sprawdzonych partnerów zagranicznych oferujących programy wymiany.

Dłonie otaczają grupę ludzików z papieru

Ubezpieczenie

Uczestnicy programów Rok szkolny w USA i Kanadzie są objęci obowiązkową polisą ubezpieczeniową od kosztów leczenia, nieszczęśliwych wypadków oraz utraty bagażu. Uczestnicy programów w innych krajach mogą wykupić podobne ubezpieczenia w biurze Furnel Travel International lub udokumentować posiadanie zbliżonej polisy na okres trwania programu.